مجله اعتیاد

درباره ما

مجله اعتیاد با هدف کمک به حل معضل اعتیاد در جامعه راه اندازی شده است. ما در این سایت سعی می‌کنیم تا کلیه مسائل مربوط به اعتیاد را پوشش دهیم. امروزه مشخص شده است که اعتیاد انواع و جنبه‌های گوناگونی دارد و تنها و منحصر به مواد مخدر نمی‌شود. اعتیاد به الکل، نیکوتین، اعتیاد به مسائل جنسی، اینترنت، پرخوری، قمار و یا موادمحرک جنبه‌های مختلف اعتیاد هستند که امروزه جوامع را دچار مشکلات گوناگون کرده‌اند.

مجله اینترنتی اعتیاد با هدف اطلاع‌رسانی صحیح و بی‌طرفانه در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد آغاز به فعالیت کرده و در عرصه مهار اعتیاد، كاهش تقاضا، پیشگیری، كاهش آسیب و فرهنگ‌سازی و نیز چگونگی زندگی معنوی به دور از وابستگی‌ها فعالیت دارد. ما دست یاری به سوی متخصصان، پزشکان و روانپزشکانی که در این زمینه فعالیت کردند را به گرمی می فشاریم. نهادها، سازمان‌ها و گروه‌هایی که در هرکدام از زمینه‌های اعتیاد فعالیت می‌کنند می‌توانند ما را در این راه یاری کنند.

ما تلاش خواهیم کرد تا فاصله میان معتادان درحال مصرف را با کارشناسان، مسئولان و به طور کلی مردم کوتاه کنیم. معتقدیم معتادان، چه معتادان در حال بهبودی و چه معتادان در حال مصرف، گفتنی‌های بسیار و سئوالات فراوانی دارند. ما تلاش خواهیم کرد پل ارتباطی میان آنها و جامعه باشیم. با توجه به این که اکثر نوجوانان و جوانان کشور روزانه با اینترنت سر و کار دارند ما آمده‌ایم تا آگاهی دهیم، زوایای تاریک اعتیاد را تجزیه تحلیل کرده و با کمک متخصصین و دست اندرکاران، قدمی در راه اصلاح معضل اعتیاد در جامعه برداریم.


تماس با ما: info@etiad.org

اینستاگرام https://www.instagram.com/etiad1

فیس‌بوک http:// www.facebook.com/etiad.org


مجله اعتیاد