ماندن در بازی

ماندن در بازی/۲۹ دی

کتاب ما فقط جنبه‌ی پیشنهادی دارد، ما متوجه شدیم که بسیار کم می‌دانیم، اما خداوند همواره اسرار بیشتری برای شما و ما فاش خواهد کرد. هر روز در مراقبه‌ی صبحگاهی از او سوال کنید برای شخصی که هنوز بیمار است چه کاری میتوانید انجام دهید. اگر خانه تکانی شما انجام شده باشد، جواب خواهد رسید. اما واضح است که از جیب خالی نمیتوان بخشش کرد. رابطه‌ی خود را با پروردگار درست کنید تا رویدادهای عظیمی در زندگی شما و دیگران پدید آید. برای ما این یک حقیقت بزرگ است.

(کتاب الکلی‌های گمنام، چشم اندازی برای شما، صفحه ۱۶۴)

نقل قول از کتاب Hour To Hour

نه خیلی گرسنه باش، نه خیلی خشمگین، نه خیلی تنها، نه خیلی خسته. چرا؟ چرا که هر کدام از این حالت‌ها ذهن و احساسات ما را تضعیف می‌کند و وقتی ضعیف هستیم، بیماری اعتیادمان به آسانی فریب‌مان می‌دهد و می‌رویم سراغ ماده مصرفی‌مان. نیروی برتر، حالا که تو را درک می‌کنم، کمکم کن خطرات این حالات منفی را بفهمم.

ماندن در بازی

هر روز ما تولدی دوباره در جهانی از فرصت‌های کاملاً تازه است. حس تازه شدن با خود دارد. من هر روز بازی‌ای را که برایم رقم زده شده و در توانم هست، خواهم کرد. هر روز با اطمینان و آرامش ناشی از آگاهی به اینکه تنها نیستم، که به بزرگ‌ترین منبع مهر و قدرت در جهان دسترسی دارم، از خواب برمی‌خیزم، دست در دست خدا می‌گذارم. هر روز آهسته و پیوسته قدم برمی‌دارم و سعی می‌کنم به زندگی‌ای که به من داده شده، معنا ببخشم. و تا زمانی که زنده‌ام، ایمان خواهم داشت و زنده و در اتصال با جهان خواهم بود.

من عضو فعال زندگی خودم هستم.

دکتر تیان دیتون

نقل قول از کتاب Pocket Sponsor

بعضی از اعضای برنامه در این مقررات که چه می‌شود گفت و چه نمی‌شود گفت و چه جور وابستگی مراجعه‌کننده را در کدام گروه بهبودی قرار می‌دهد، گیر می‌کنند. آنها می‌خواهند تازه‌واردها ضوابط را به همان شکلی که خودشان تفسیر می‌کنند، رعایت کنند. این شاید تازه‌واردها را پیش از آنکه حتی معنای بهبودی را بفهمند، از برنامه براند.

من پیام را منتقل می‌کنم نه آشفتگی را.

از کتاب Walk Softly and Carry a Big Book

مشکل بسیاری از ما این است که در زمان تلاش از تلاش دست می‌کشیم.