تاریخ انتشار:
اشتراک گذاری:
0

اگر از هرگونه ناسازگاری به عنوان فرصتی برای تمرین روش جدید زندگی خود در برنامه بهبودی استفاده کنیم، سنگ‌های سنگین سد راه ما میتوانند تبدیل به پله‌هایی برای پیشرفت شوند. سپس مشکلات تبدیل به چالش می‌شوند و می‌‌توانیم ببینیم چه بخشی از برنامه ما آنها را حل خواهد کرد. چه اصولی از دوازده قدم بهبودی را می‌توانید برای شرایط فعلی خود اعمال کنید؟

هوش الهی مرا ترغیب می‌کند که از هر مشکل خود فرار نکنم، بلکه با آن روبرو شوم و یاد بگیرم که اصول برنامه را در همه امور زندگی اجرا کنم.

درون ذهن من

امروز، من سپاسگزارم که احساس زنده بودن می کنم و می‌دانم که زندگی یک سفر معنوی است. اگر تصمیم بگیرم به این طریق به دنیا نگاه کنم ، تمام شرایط زندگی من یک چالش معنوی خواهد شد. رهایی از دلبستگی بیش از حد خودم به افراد، مکان‌ها، چی‌ها و ایده‌ها، روح مرا آزاد می‌کند.

هنگامی که روح من آزاد شد، می‌تواند به دنیا سفر کرده و  زیبایی زندگی را تجربه کند. زندگی مرا احاطه کرده است؛ در داخل، خارج و همه جا حضور دارد. اگر من آزاد باشم و اجازه بدهم، زندگی در همه جا زیباست. اگر من ذهنم را از دغدغه‌های غیرضروری پر نکنم، زندگی وجود دارد، روح وجود داردو منتظر دیده شدن و حس شدن است.

من به ذهنم اجازه آزاد بودن میدهم.

Tian Dayton PhD/ From the book “Hour to Hour”

نویسنده:

نظرات

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.