تاریخ انتشار:
اشتراک گذاری:
13

ستاره سابق تیم ملی آرژانتین عنوان کرد مصرف مواد مخدر باعث شده است تا زندگی شخصی او نابود شود.

به گزارش سايت اعتياد، دیگو مارادونا عنوان کرد اگر به مواد مخدر اعتیاد پیدا نمی‌کرد، می توانست به یک فوتبالیست بی‌نظیر تبدیل شود. البته آرژانتین با این بازیکن بزرگ به دو فینال جام جهانی راه یافت که منجر به قهرمانی “آلبی‌سلسته” در سال 1986 شد. مارادونا در سال 1991 به دلیل مصرف مواد مخدر به 15 ماه محرومیت از فوتبال محکوم شد.

دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین و یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان در گفتگو با پایگاه اینترنتی TyC Sports گفت: اگر مواد مخدر مصرف نمی کردم، می توانستم به یک فوتبالیست بی نظیر تبدیل شوم. قبل از اینکه برای ادامه فوتبالم به اروپا بروم، می دانستم از چه مهارت هایی برخوردار هستم و به راحتی مدافعان روبرو خودم را کنار خواهم زد.

مارادونا ادامه داد: همیشه با هم تیمی هایم رابطه خیلی خوبی داشتم. آنها وقتی توپ زیر پای من بود نمی‌توانستند کمکی به من کنند و تنها هیجان زده می شدند که من چه کارهایی می توانم با توپ انجام دهم.

اعتیاد زندگی مارادونا را نابود کرد

مارادونا گفت: اگر مواد مخدر مصرف نمی کردم، می توانستم به یک فوتبالیست بی نظیر تبدیل شوم.

ستاره سابق تیم ملی آرژانتین در پایان گفت: از مصرف مواد مخدر خیلی ناراحتم. من در حال حاضر 53 سال سن دارم ولی به دلیل مصرف مواد مخدر انگار 80 ساله هستم. مصرف مواد مخدر زندگی من را نابود کرد و باعث شد فرزندانم و خانواده‌ام شرایط سختی را تجربه کنند. متاسفانه زندگی طبیعی نداشتم و مشکلات زیاد در زندگی شخصی من باعث شد تا دچار این وضعیت شوم.

منبع: ايسنا

نظرات

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.