ترک اعتیاد بن افلک با صداقت و روشن‌بینی

ترک اعتیاد «بن افلک» با صداقت و روشن‌بینی

  بن افلک با انتشار نوشته‌ای از دلایل جدایی خود از حضور در پروژه «بتمن» و مبارزه با اعتیاد به الکل نوشت.

  بن افلک بازیگر و کارگردان معروف هالیوود بعد از خروج خود از مجموعه فیلم‌های «بتمن»، در مقاله‌ای در روزنامه نیویورک‌ تایمز از دلایل این جدایی صحبت کرد.

  افلک پیش از این جدایی قرار بود کارگردانی و بازی در این مجموعه دنیای DC را برعهده داشته باشد که با خروج او این نقش‌ها به مت ریوز کارگردان ۵۳ ساله آمریکایی و رابرت پتینسون بازیگر رسید.

  افلک نوشته خود را با ماجرای مشکلاتش با اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی آغاز کرده و درباره جزبیات ناخوشایند پروژه «لیگ عدالت» و مجموعه تصمیماتی اشاره کرده که او را به بازی در درام ورزشی «راه بازگشت – The Way Back» کشانده است.

  بن افلک از حضور در فیلم بعدی مجموعه «بتمن» انصراف داده بود. او نوشته است: من فیلمنامه «بتمن» را به افرادی نشان دادم و آن‌ها جواب دادند داستان‌ها خوب هستند، اما احتمالا با وارد شدن به این پروژه از فرط مصرف الکل خواهی مرد!

  افلک در ادامه نوشته خود از مبارزه‌اش با اعتیاد به الکل و ۳ نوبت بستری شدن در مراکز ترک الکل پرده برداشته است. او همچنین از کمک ستارگانی چون بردلی کوپر و رابرت داونی جونیور در  مسیر بهبودی سخن گفته و نوشت: یکی از مسائلی که اغلب مردم درباره درمان اعتیاد نادیده می‌گیرند این حقیقت است که برخی ارزش‌ها نادیده گرفته می‌شوند؛ صادق باشید، قابل اعتماد باشید، به دیگران کمک کنید و وقتی اشتباه کردید عذرخواهی کنید.

  مجموع این ماجراها دلیلی بود که پای بن افلک را به بازی در «راه بازگشت» کشاند. او در این درام نقش یک ستاره سابق بسکتبال را بازی می‌کند که از همسرش جدا شده است و با مشکل اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کند. این ستاره سابق دنیای ورزش تلاش دارد دوباره به عنوان مربی بسکتبال به دبیرستان سابق خود بازگردد.

  افلک بازی در این فیلم را برای خود بسیار شفابخش خوانده است.

  برچسب‌ها