برد پیت از اعتیاد خود پرده برداشت

برد پیت از اعتیاد خود پرده برداشت

او پس از گذراندن دوره ترک و درمان، به انجمن الکلی‌های گمنام پیوست

  سرانجام هنرپیشه مشهور لب به سخن گشود و درباره اعتیاد خود صحبت کرد.

  برد پیت ستاره ۵۳ ساله سینما، در فیلم‌های معروفی همچون روزی روزگاری در هالیوود، هفت، مورد عجیب بنجامین باتن، تروا و مصاحبه با خون آشام، ایفای نقش کرده است.

  ماجرای جدایی او از همسرش آنجلینا جولی هنرپیشه مشهور هالیوود جنجال زیادی به پا کرده بود. بالاخره پس از مدتی زندگی در سکوت خبری، برد پیت لب به سخن باز کرد و از اعتیاد خود به مشروبات الکلی و مصرف ماری جوانا در گذشته نه چندان دور گفت.

  البته او پس ازگذراندن دوره ترک و درمان، به انجمن الکلی‌های گمنام پیوسته و پس از بهبودی، با مشغول شدن به حرفه مجسمه سازی، یک زندگی دوباره را آغاز کرده است.

   انجمن الکلی‌های گمنام ایران:  www.iranaa.org

  فرصت طلایی بعد از جدایی

  برد پیت از جدایی خود و همسرش به عنوان یک فرصت طلایی برای یک تغییر و تحول مثبت در زندگی شخصی‌اش یاد کرد.

  برد پیت از اعتیاد خود پرده برداشت
  پیت در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز از شجاعت مردانی که همراه او به جلسات AA می‌رفتند، قدردانی کرد

  اعتیاد برد پیت بسیار سریع پیش رفت. از مصرف مشروب شروع شد سپس استفاده از داروهای اپیوئیدی هم به آن اضافه شد. بعد از اعتیاد به این نوع داروها که از مشتقات تریاک میباشد، برای مدتی هروئین مصرف کرد. به گفته خود او، اعتیادش یکی از دلایل جدایی از آنجلینا جولی بوده است.

  به گزارش مجله اینترنتی اعتیاد به نقل از جی کیو، این دو زوج سوپر‌استار به طور مداوم در خانه دعوا داشتند. به گفته این نشریه خشم و بدخلقی خانم جولی نیز در اعتیاد همسرش تاثیر داشته است. وی علاوه بر الکل به طور مداوم ماری جوانا هم دود می‌کرد.

  این دو ستاره سینما، ۱۰ سال بعد از ازدواج طلاق گرفتند و ۶ فرزند دارند.

  برد پیت پس از طلاق تصمیم به ترک اعتیاد گرفت و به انجمن الکلی های گمنام پیوست. اکنون این هنرپیشه برجسته پاک و هوشیار است و از بهبودی خود لذت می‌برد. او همچنین هر هفته با یک روانشناس دیدار و مشورت می‌کند و اکنون قادر است احساسات خود را راحت‌تر بیان کند.

  برد پیت در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز از شجاعت مردانی که همراه او به جلسات AA می‌رفتند و آمادگی‌شان برای صحبت صادقانه در مورد تجربه‌های اعتیادشان، قدردانی کرد.

  درباره اعتیاد بیشتر بخوانید:

  ستاره‌های چاه سیاه اعتیاد

  برچسب‌ها