نیکوتینی‌های گمنام

نیکوتینی‌های گمنام

نیکوتینی‌های گمنام یک انجمن همیاری از زنان و مردانی است که به یکدیگر کمک می‌کنند تا یک زندگی رها از نیکوتین را تجربه کنند.

آنها تلاش مي‌كنند تا نيرو و اميدشان را با يكديگر به مشاركت گذاشته و اينگونه بتوانند از اين اعتياد قدرتمند رهايي پيدا كنند.

نیکوتینی‌های گمنام با برگزاری جلسات منظم و با جمع شدن و حمایت کردن از یکدیگر از طریق کارکرد ١٢ قدم تلاش می‌کنند تا اعتیاد به نیکوتین را ترک کرده تا یک زندگی بدون نیکوتین را به صورت روزانه تجربه کنند.

معرفی نیکوتینی‌های گمنام

این انجمن همه افرادی که درپی رهایی از اعتیاد به نیکوتین هستند و یا درحال استفاده از داروها و وسایل ترک سیگار می‌باشند را به عضویت می‌پذیرد. تنها لازمه عضویت در نیکوتینی‌های گمنام تمایل به قطع مصرف نیکوتین می‌باشد. برای عضویت هزینه یا شهریه‌ای دریافت نمی‌شود.

هدف اصلی انجمن کمک به کسانی است که تمایل دارند مصرف توتون، تنباکو و سایر محصولات نیکوتین دار را به هر شکلی که باشد متوقف کنند. این انجمن ازطریق برنامۀ دوازده قدمی که از الکلی‌های گمنام اقتباس شده است، از اعضای خود حمایت کرده و راه حلی برای بهبودی از روش را به آن ها پیشنهاد می‌دهد.

نیکوتینی‌های گمنام به هیچ گروه، فرقه، موسسه، سازمان و موجودیت سیاسی وابستگی ندارد، وارد مباحث اجتماعی نمی‌شود و هیچ چیزی را تایید و یا رد نمی‌کند.

درحال حاضر اين انجمن در تمام نواحي تهران داراي جلساتي است كه به طور منظم برگزار مي‌شود.

آدرس جلسات نيكوتيني‌هاي گمنام ايران:

https://chat.whatsapp.com/DE2z9BCFGG5H5hn4wmT3ei

وب سایت جهاني اين انجمن در آدرس زير قابل دسترسي است:
https://www.nicotine-anonymous.org

اعتیاد رو به افزایش زنان قمارباز